Oferta

Dla Start-up’ów

Poznaj korzyści

Oszczędność czasu

Nasza firma zapewnia wsparcie, które przyspiesza rozwijanie Twojego biznesu i pomaga osiągnąć sukces na rynku.

Elastyczne finansowanie

Dopasowane finansowanie dostępne dokładnie wtedy, gdy go potrzebujesz, bez zbędnego obciążenia finansowego.

Kompleksowa obsługa

Nasze kompleksowe wsparcie pozwala startupom skupić się na swoich głównych celach biznesowych, zapewniając profesjonalne zarządzanie flotą.

Klucz do Sukcesu Twojego Biznesu

 • W dzisiejszych czasach, start-upy są symbolem innowacji i dynamizmu. Jednak, aby osiągnąć sukces, niezbędne jest odpowiednie finansowanie. W tym kontekście, finansowanie samochodów może okazać się kluczowym elementem dla Twojego start-upu.
  Finansowanie samochodów dla start-upów to nie tylko sposób na zaspokojenie potrzeb transportowych Twojego biznesu, ale także na zwiększenie jego efektywności i konkurencyjności. Dzięki wynajmowi aut, możesz skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, zamiast martwić się o koszty utrzymania floty samochodowej.

Jakie atuty?

 • Jednym z największych atutów finansowania samochodów dla start-upów jest to, że pozwala ono na optymalizację kosztów. Wynajem aut pozwala na uniknięcie dużych wydatków związanych z zakupem samochodów, a także z ich utrzymaniem i serwisem. Zamiast tego, płacisz stałą, przewidywalną opłatę, co ułatwia planowanie budżetu.

Elastyczność!

 • Dla Waszego nowego biznesu podejdziemy elastycznie. Wynajmować pojazdu można już od 1 miesiąca. Elastyczność objawia się na wiele sposobów. Może to być możliwość zmiany warunków umowy w trakcie jej trwania, dostosowanie wysokości rat do obecnej sytuacji finansowej firmy, czy też możliwość szybkiego zwiększenia liczby wynajmowanych aut w razie potrzeby.

Pełna obsługa zewnętrzna

 • Twoja rata zawiera wszystkie koszty związane z samochodem
  Rata to nie tylko finansowanie pojazdu, ale również jego kompleksowa obsługa serwisowa i administracyjna. Nie musisz zajmować się kontrolowaniem czynności związanych z serwisowaniem, zakupem ubezpieczenia czy rejestracji auta.
 • Brak obciążenia zdolności kredytowej
  Wartość samochodu użytkowanego w najmie długoterminowym nie jest zaliczana do Twojego majątku. Zyskujesz zatem większą swobodę, płynność finansową oraz zdolność kredytową własnej firmy, dzięki czemu możesz w większym stopniu rozwijać i inwestować w swoją działalność.
To top